Naše služby

> Naše služby

Projekčná činnosť

Jedna z dôležitých činností nášho projektového ateliéru sú projekty rodinných domov. Vyhotovíme kompletnú projektovú dokumentáciu všetkých projekčných stupňov, nutnú na výstavbu moderných rodinných domov. Stupeň vypracovania závisí od individuálnych požiadaviek klienta a od náročnosti stavby, ktorú prispôsobujeme reálnym podmienkam, pozemku a danému rozpočtu. Projekty vytvárame s dôrazom na detail a kvalitu kde si dávame záležať nielen na vonkajšom dizajnovom efekte, ale taktiež na usporiadanie vnútorného obytného priestoru. Radi navrhujeme skvelé riešenia, ktoré klientom prinášajú pohodu a môžu šetriť náklady. Mali by ste si vybrať niekoho, koho štýl vám vyhovuje, kto má skúsenosti s vami požadovaným typom spolupráce a kto ponúka všetky služby, ktoré budete využívať.

Architektonická štúdia

Viac

Dokumentácia pre územné rozhodnutie

Viac

Projektová dokumentácia pre stavebné povolenie

Viac

Realizačný projekt

Viac

Projekt skutočného vyhotovenia

Viac

Návrhy interiéru s možnosťou realizácie na kľúč

Viac

Stavebná činnosť

Druhou najdôležitejšou činnosťou je samotná realizácia daných stavebných činnosti. Venujeme sa murárskej činnosti a to od založenia prvého radu vašej priečky až po finálnu omietku alebo maľbu. Tiež obkladačskej činnosti kde realizujeme obklady a dlažby v kúpeľni, kuchyni, na balkóne, na terase a iných priestoroch. Rovnako realizujeme sadrokartónové priečky a stropy a v neposlednom rade zateplenie vášho príbytku až po finálnu úpravu vášho domu.

Pomocou 3D vizualizácie vám ukážeme ako bude vyzerať napríklad vaša kúpelňa, kuchyňa či strop a to ešte pred začatím prác a tým pádom sa vyhnete chybným rozhodnutiam, ktoré sú po začatí prác ťažko opraviteľné.

Realizácia stavebných prác je veľmi zložitý proces z tohto dôvodu je veľmi dôležitá odbornosť, kvalita a dodržiavanie technologických procesov. Tie vám vieme zaručit, preto pracujeme s ľudmi ktorí su kvalifikovaní, školení a majú viac ako 15 ročné skúsenosti s realizáciami stavebných činnosti.

Obklady a dlažby

Murárske práce

Sadrokartónové práce

Zateplenie

Kontaktujte nás